Trenéři školy Silla taekwondo ITF Kolín

Ing. Radka Heydušková (roz. Dlouhá), VI. Dan

Trenérská licence 1. třídy, hlavní trenér školy Silla, bývalá členka a později i trenérka národní reprezentace taekwon-do ITF

Marcel Heydušek

Ing. Marcel Heydušek, III. Dan

Trenérská licence 3. třídy, od roku 2008 je člen České národní reprezentace, kde soutěží v kategorii veteránů 40 až 49 let.

Ondřej Chábera, II. Dan

O taekwondu jsem se dozvědel cca ve 13-ti letech, ale v Kolíně v té době nebylo dostupné. O boj. sporty a umění jsem se vždycky zajímal i když jsem od mala hrál aktivně fotbal, okrajově hokej. Provozuji spousty sportů (fotbal, hokej, lyže, volejbal, nohejbal, kulečník atd.), ale taekwondo mě uchvátilo svou všestranností a funkčností. Našel jsem tam spousty výborných lidí, kamarádů. Taková druhá "rodina"...

Jan Radina, II. Dan

Od roku 2008 se aktivně věnuje závodění a svými výsledky se dostal roku 2010 do reprezentace ČR. V současné době kromě vlastního tréninku pomáhá jako asistent při trénincích všech skupin.

Michal Vavrinec, II. Dan

Ke cvičení mě přihlásila maminka, abych se dokázal lépe ubránit na ulici. Současně s tkd rekreačně hraji volejbal, a teď už jen občas florbal. Zkoušky na technický stupeň I. Dan jsem konal 11. prosince 2011. Nevím přesně, ale v STM jsem působil asi od roku 2009, a v září 2011 jsem byl pozván do reprezentace. V ní jsem působil až do konce roku 2015.

Radek Šedina I. Dan

O bojový sport jsem se začal zajímat díky svému synovi. Přišli jsme na ukázku Taekwon-Do v Kolíně. Po ročním doprovázení jsem začal cvičit i já (ve 42 letech). Již dříve mě ke sportu vedl můj zdravotní stav. Zjistil jsem, že si zde procvičím celé tělo. Pro mě je Taekwon-Do rehabilitací. Od roku 2014 pomáhám při trénincích, a v roce 2015 jsem se poprvé účastnil jako rozhodčí na závodech Taekwon-Do. Sportovní úspěchy nemám, nejsem závodník, ale za úspěch považuji úspěchy všech, kterým pomůžu se zlepšovat.

 

Publikováno  September 12th, 2021