Nábor, přihláška, příspěvky

Zájemcům o cvičení stačí na první tréninky tepláky a tričko. Cvičí se naboso. Zájemci o cvičení se mohou kdykoli, zcela nezávazně, opakovaně a bez jakéhokoli předchozího ohlášení přijít podívat na naše tréninky. Věříme, že takto si i ti váhavější z Vás budou moci udělat nejlepší představu, co naše škola a naše bojové umění nabízí.

 


Kolín

První trénink náboru je ve středu 14.9., první trénink dětské přípravky je v pátek 16.9. Pravidelné tréninky oddílu (děti od sedmi let a dospělí) - pondělí a středa od 16.30 do 17.30, dětská přípravka cvičí v pátek od 16.00 do 17.00 hod. Při větším zájmu bude dětská přípravka rozdělena do dvou skupin: 15.30 – 16.30 a 16.30 – 17.30. Kdo může přijít dříve pomůže postavit tatami a připraví 2-3 lavičky pro rodiče. Učíme se postupně jednotlivé techniky, které na sebe postupně navazují, tak je potřeba hlavně na začátku a u malých dětí chodit pravidelně. Nábor probíhá až do půlky října, ale pozdější příchozí to mají těžší a musí se již probrané techniky s pomocí asistenta rychle doučit. Při neúčasti se děti NEMUSÍ omlouvat.

Nábor cvičí v teplácích a tričku. Pozor – příchod první skupiny do tělocvičny je vždy o 15 minut dříve, a staví se tatami! Cvičit se bude v tělocvičně II. ZŠ Kmochova 943 (vchod přes dvůr z ulice Jaselské), Kolín II. Informace na tel.: 732 422 393


Příspěvky

Členský příspěvek do oddílu se platí za pololetí, tedy za 5 měsíců září – leden, a  druhá platba únor – červen. Za jeden měsíc to činí 500,- Kč. Registrace a platba bude až po měsíci cvičení, kdy již zájemci mají možnost poznat, zda jim tréninky vyhovují a rozhodnout se, zda chtějí ve cvičení pokračovat. Tehdy také zaplatí první pololetí (včetně toho již toho „odvičeného“ prvního měsíce). Kromě toho se platí členský příspěvek Českému svazu taekwondo ITF (svazová půlroční známka) a poplatek za vystavení průkazky, jednorázově 250,- Kč.
Členský příspěvek do přípravky se platí také za pololetí, tedy za 5 měsíců září – leden. Za jeden měsíc to činí 350,- Kč. Celkem tedy 1.750 Kč na pololetí.

 

Publikováno  September 2nd, 2022